ul. Piłsudskiego 24 lok. 4, 19-200 Grajewo |  tel. 512 153 716  | agrozyskowski@gmail.com

Witam Państwa na stronie mojej firmy!

Nazywam się Przemysław Zyskowski.

W 2013 r. skończyłem studia rolnicze na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie i uzyskałem tytuł magistra inżyniera Rolnictwa.

Od sierpnia 2013 r. do końca stycznia 2014 r. odbywałem staż w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Ełku.

Od lutego 2014 r. do końca grudnia 2015 r. pracowałem w prywatnej firmie doradczej w Ełku jako doradca rolniczy. W tym czasie zdobyłem uprawnienia doradcy rolniczego oraz inspektora rolnictwa ekologicznego, które są potwierdzone stosownymi certyfikatami i dyplomami.

Od stycznia 2016 r. do końca maja 2018 r. pracowałem w Powiatowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Ełku jako inspektor, nadal czynnie zajmując się doradztwem rolniczym.

W 2017 r. zdobyłem uprawnienia doradcy rolnośrodowiskowego oraz uprawnienia na atestację opryskiwaczy. W tym czasie odbyłem również szereg szkoleń dotyczących tematów rolnictwa, doradztwa, pomocy rolnikom, wypełnienia wniosków, wykonywania biznesplanów - i na tym nie poprzestaję.
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom moich klientów w maju 2017 r. założyłem własną firmę doradczą AgroDoradztwo Przemysław Zyskowski z siedzibą w Grajewie.

Od kilku lat współpracuję z dużymi firmami doradczymi na terenie województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, z Biurem Certyfikacji BioCert MAŁOPOLSKA Sp. z o.o. w Krakowie jako inspektor rolnictwa ekologicznego oraz z ekspertami przyrodniczymi.

Jestem także czynnym członkiem Stowarzyszenia Doradców Rolniczych AGRONOM.

Celem mojej pracy jest zapewnienie Państwu profesjonalnej i kompleksowej obsługi w zakresie usług doradczych, pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych m. in. z programu rolnośrodowiskowego, a także możliwość ubezpieczenia rolnego, komunikacyjnego, życiowego i majątkowego.

Moim priorytetem jest zadowolenie moich Klientów, dlatego cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, uczestniczę w szkoleniach, kursach i stale poszerzam swoją wiedzę. Dzięki temu jestem na bieżąco z przepisami krajowymi oraz unijnymi. Pomocne okazuje się również moje doświadczenie zawodowe, które zdobywałem zarówno jako stażysta ODR jak i inspektor PIORiN. Dzięki temu znam pracę tych jednostek od podszewki, co wielokrotnie okazuje się pomocne w rozwiązywaniu problemów jakim musi stawiać czoła rolnik.

Myślę, że ta krótka wizytówka pozwoli Państwu podjąć decyzję o współpracy właśnie ze mną i niebawem spotkamy się w mojej firmie.

Zapraszam serdecznie!